گروه صنایع بسته بندی و گونی بافی فاضل با نام تجاری فاضل بافت فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه مستقیم انواع محصولات پلی پروپیلن (PP) در سال 1391 با توکل بر خداوند متعال و پشتکار فراوان آغاز نموده و در حال حاضر یک مجموعه کامل در زمینه صنایع بسته بندی میباشد.
گروه فاضل بافت تشکیل شده از دو واحد تولیدی محصولات پروپیلن (PP) با ظرفیت تولید 20000 تن در سال واقع در شهرک صنعتی رشت میباشد. واحد های تولیدی ما با هدف رضایت مندی مشتری و تولید محصولات درجه 1 (با داشتن مهر استاندارد ایران، پروانه ساخت از وزارت بهداشت و سیستم مدیریت کیفیت) درحال حاضر تنها تولید کنندگان داخل کشور میباشد که امکان ضمانت کیفیت محصولات پس از فروش را داشته و به مشتری ارائه میدهند.
گروه فاضل بافت باتوجه به درخواست مشتری علاوه بر فروش محصولات خود امکان تهیه و توزیع محصولات دیگر کارخانجات کشور را دارد، تا از نظر تنوع محصولات در زمینه کیفیتی و قیمت، خرید مشتری را سهولت بخشد.
و این امکان را به مشتری میدهد تا محصول موردنظر را با کیفیت و قیمت مدنظر تهیه کند.
در حال حاضر محصولات این مجموعه در زمینه رول و کیسه گونی پلاستیکی(pp)، پاکت کامپوزیت، کیسه AD*STAR، کیسه جمبوبگ (FIBC)، نخ مولتی فلامینت(CF)، رول و کیسه توری راشل به حد کیفی و تکامل موردنظر رسیده و میتوان گفت این گروه صنعتی یکی از کامل ترین مجموعه ها در زمینه صنایع بسته بندی میباشد.
این مجموعه در زمینه فروش محصولات خود بر مصرف کنندگان داخلی شامل واحد های صنعتی و نساجی (ریسندگی، بافندگی، شیمیایی و پتروشیمی) واحدهای کشاورزی و دامپروری (کارخانجات قند و شکر، گندم و آرد، خوراک دام و طیور و … )
صنایع ساختمانی (کارخانجات گچ و سیمان) و صنایع داروسازی و صادرات این محصولات به کشورهای مجاور اعم از عراق، ترکیه، افغانستان، پاکستان و کشورهای حوزه دریای خزر فعال میباشد.
گروه صنعتی فاضل بافت آمادگی خود را جهت همکاری با کارخانجات قند و شکر، آرد و گندم، برنج، نمک، خوراک دام و طیور و آبزیان، سیمان، گچ، داروسازی، شیمیایی، پتروشیمی، و تمامی شرکت ها و واحدهای تولیدی که جهت بسته بندی به محصولات پلی پروپیلن (PP) نیاز دارند اعلام میکند.
برای اطلاع بیشتر از نحوه خرید محصولات ما با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
مطمئنا اولین تماس آخرین تماس شما نیست، به ما اعتماد کنید.